ÚVOD PRODUKTY ANTIVIROVÁ ŘEŚENÍ

Antivirová řešení

logo esetV současné době internetu musí být kladen vysoký důraz na počítačovou bezpečnost a ochranu před počítačovými viry a dalšími invazivními prostředky až už u firemních počítačů a sítí, ale i domácích počítačů.
Tradiční antivirové produkty jsou založené na vytváření vzorků známých infiltrací a jejich následné distribuci uživatelům. Slabým místem těchto produktů je neschopnost pružně reagovat a spolehlivě chránit uživatele před nově vzniklými hrozbami, jelikož i nejrychlejším antivirovým společnostem trvá obvykle několik hodin než stihnou zareagovat. Riziko, že právě vy se stanete obětí nové, dosud neznámé infiltrace, je při dnešní rychlosti jejich šíření až příliš reálná.

Naše společnost se rovněž intenzivně zaměřuje na tento obor a specializujeme se především na špičkové produkty společnosti ESET.

Počítačové hrozby se mění a vyvíjejí. Díky technologii ESET Live Grid získává společnost ESET neocenitelné informace o aktuálním rozsahu a typech globálních hrozeb. Na základě toho je výrobce schopen vyvíjet takové produkty, které zamezí veškerým aktuálním hrozbám v podobě virů, rootkitů, spamů a malwaru. Další hrozbou je možné zneužití osobní identity, potencionálně nebezpečný obsah pro děti a další čím dál sofistikovanější způsoby útoků na firemní či osobní počítače, tablety či mobilní telefony.

Naše společnost vám poradí s výběrem nejvhodnějšího řešení pro vaši společnost či domácnost. Pomůžeme vám s instalací a konfigurací řešení a následnou podporou a pokud se již váš počítač nebo počítačová síť virem nakazila, pomůžeme vám s "vylečením této infekce".

Kontaktujte našeho prodejce pro bližší informace.


KAISER DATA | SVĚT BEZDRÁTOVÝCH KOMUNIKACÍ
KAISER DATA s.r.o.